Interaktywna tablica dla przedszkolaka – niesamowity edukacyjny gadżet

Dziecko powinno zawsze dostawać zabawki, dzięki którym może się rozwijać. Szczególnie kreatywność i wyobraźnię. Odpowiednie zabawki znacząco w tym pomogą. Sprawią, że dobra zabawa i nauka będą się łączyć, dzięki czemu dziecko będzie mogło się dobrze rozwijać.

Interaktywna tablica dla dziecka

Interaktywna tablica znikopis z funkcją śpiewania to doskonała zabawka dla dzieci. Szczególnie przedszkolaki powinny mieć przy tym mnóstwo zabawy. Tablica posiada kilka trybów zabawy, funkcję pisz/ścieraj, świecącą linijkę 123, efekty dźwiękowe, pieczątki, a także wiele innych funkcji, które dają zabawę na wiele godzin. Zabawka jest kolorowa, ma ładną buźkę i przypomina postać, która może towarzyszyć najmłodszym w ich pierwszym okresie rozwoju. Miły, ciepły głos będzie zachęcał malucha do poznawania kolorów, kształtów, liter i liczb. I to jeszcze w języku polskim, co jest jej ogromną zaletą.

Nauka i zabawa w jednym dzięki tablicy interaktywnej

Dzieci lubią, gdy nauka i zabawa się łączą. Dzięki takiej interaktywnej zabawce jest to jak najbardziej możliwe. Pobudza ona kreatywność malucha, poprawia koordynację wzrokowo-manualną. Posiada wiele elementów, dzięki którym można rozwijać wszelkie zmysły malucha. Taka interaktywna zabawka przydaje się przez lata. Szczególnie przez to, że dziecko może rysować, uczyć się nowych kształtów, kolorów. A przy tym piękne melodie i zabawy dobrze wypełnią czas dziecka.

W zestawie można znaleźć tablicę razem z sześcioma elementami magnetycznymi, które mogą służyć za pieczątki. Do tego ołówek do pisania i nóżki, dzięki którym można tablicę trzymać w pozycji pionowej oraz poziomej zależnie od potrzeb.