Zabawka dla wszystkich maluchów – Fisher-Price Movi

Dzieci w każdym wieku potrzebują zabawek, które mogą pomóc w ich rozwoju. Interaktywne zabawki często spełniają to zadanie rewelacyjnie. Jak choćby taki Fisher-Price Movi Mistrz Zabawy. Uroczy robot nie tylko zachęci dzieci do większej dawki ruchu. Będzie też doskonałym towarzyszem w poznawaniu świata.

Fisher-Price Movi – możliwości robota interaktywnego

Przede wszystkim Fisher-Price Movi Mistrz Zabawy ma możliwość poruszania się. Dzięki temu może gonić się z dziećmi do pokoju i zachęca je do ruchu. Dodatkowo posiada trzy tryby i 6 gier, które mogą rozwijać zarówno ciało, jak i umysł. Pytania, które wymagają logicznego myślenia,tańce, wygibasy i wiele innych rzeczy oferuje ten mały robocik.

Dobra zabawa dla malucha to Fisher-Price Movi

Dzieci w wieku 3-6 lat będą miały najwięcej zabawy z robotem. Dzięki niemu przedszkolak więcej nie porusza, nauczy się rozwiązywać niezbyt trudne zadania, a do tego słuchać prostych poleceń w ramach zabawy. Robot potrafi pokazywać aż 60 różnych wyrazów twarzy oraz porusza się w każdym kierunku, co sprawia, że staje się jeszcze lepszym towarzyszem zabaw. Zabawy są naprawdę różne. Dzieci mogą poznawać alfabet podczas Zabawy z alfabetem. Movi Mówi uczy je wykonywania poleceń. Kształty i ruchy pomagają dzieciom zapoznawać się z różnymi kształtami. Pozostałe zabawy także mogą przynieść wiele radość i uśmiechu na małej twarzy. Najważniejsze jest dobro dziecka. Dlatego warto zawsze wybierać dla niego zabawki, które mogą je jednocześnie bawić i uczyć.

Dzięki temu maluch przekona się, że poznawanie świata może być prawdziwą zabawą. Fisher-Price Movi Mistrz Zabawy to jedna z ciekawszych propozycji zabawek dla dzieci.